Yeni Sezon Nevresim Modellerinde Öne Çıkan Özellikler

Yatak odası evimizin en özel odası. Günlük yaşamın getirdiği yorgunluk ve stresten yatak odamızda dinlenerek kurtuluruz. Hem dinlendiğimiz hem de güzel rüyalara daldığımız yatak odalarının tasarımı, dekorasyonu bu nedenle daha da önemlidir. İşte tam da bu noktada zengin renk, desen seçenekleri olan Yataş Bedding nevresim takımı modelleri hayalinizdeki yatak odası dekorasyonunu yaratmanıza yardımcı olur. Kolay kullanım özelliği ve sağlığa uygun yapısı ile içiniz rahat bir şekilde yatak odanızda enerjik bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Nevresim Takımında Doğal Malzeme Dönemi

Dekorasyon alanında da modanın sürekli değişmesi ve yenilenmesi ile yatak odalarında klasik nevresim çizgisinin çok dışında desen, renk, dokuya sahip ürünler geliştiriliyor. Doğal desenlerin ve renklerin kullanıldığı nevresim takımlarının kumaşları da doğal pamuk gibi çevre dostu malzemelerden seçiliyor. Ev tekstilinde değişen sadece desen, renk değil aynı zamanda yüksek teknoloji kullanılarak üretilen yeni kumaşlar, boyalar ve baskı teknikleri de son zamanların vazgeçilmezleri… Yataş Bedding, hem ile çocuk nevresim takımında hem de yetişkin takımlarında yeni nesil teknoloji ile en sağlıklı ürünlere imza atıyor. Üstüne titrediğiniz, pamuklara sarmak istediğimiz bebek veya çocuklarınız için üretilen çocuk ve bebek nevresim takımının da sağlıklı ve doğal malzemelerle tasarlanıyor olması sebebiyle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Nevresim takımı tasarımlarında pamuk gibi doğal malzemelerin kullanılması ter emicilik ve yüksek hava geçirgenlik özelliği vücut ısı dengesinin korunmasına yardımcı olurken yumuşak tuşeliği ile derin ve güzel uykulara dalmamızı sağlar. Bunun yanı sıra polycotton gibi pamuklu ürün kumaşlardan üretilen tasarımlar kaygan, şık ve yumuşacık dokusu ile öne çıkmaktadır. Kumaşın bu özel yapısı nevresim takımının kırışmasını önlemektedir.  Pamuk nevresim takımı modellerinde 57 tel, 59 tel, 82 tel gibi farklı dokuma sıklıkları ile özel olarak dokunan kumaşlar dayanıklılık, kalite, şıklık, parlaklık, yumuşaklık gibi bir çok etkiyi birlikte yaşamamızı sağlar.

Nevresim Takımlarında 2021 Renkleri ve Desenleri

Bu yıl hiç kuşkusuz renklerin enerjisi yatak odanıza yansıyacak. Her rengin bir duyguyu, enerjiyi yansıttığını biliyoruz. Huzuru mavide, sadeliği beyazda arıyoruz. 2021 yılında pastel tonlar favori olsa da turuncu, kırmızı, mor gibi renklerin en canlı tonlarını yatak odası dahil tüm ev tekstili ürünlerinde sık sık görülecek. Pancar moru, limon sarısı, portakal turuncusu gibi rengini doğadan alan tek veya çift kişilik nevresim takımı modellerini açık ve uyumlu tonlardaki aksesuarlar ile beraber kullanarak yatak odanızı keyifle seyredeceğiniz bir tabloya dönüştürebilirsiniz.

Sadece kumaş ve renklerde değil tasarımda doğaya bir dönüş söz konusu. Nevresim takımı çeşitlerinde canlı renklerin, bambu yaprağı gibi doğal desenlerin kullanıldığı ve dijital baskı yöntemleri ile yepyeni bir boyut getirilen tasarımları bu sezon oldukça sık görüyoruz.

Sezon trendine uygun ürünler dışında modern romantik tasarımlar, zamansız ürünler, sade ve yalın çizgiler, dinamik desenler, şık çiçek desenlerinin çekici kullanımları, geometrik desenlerin sade ve şık monogram desenler, modern sofistike diyebileceğimiz farklı zevklere hitap eden birçok ürün arasında seçim yapmak mümkün.

Yataş Bedding’in çift taraflı kullanım imkanı sağlayan yepyeni nevresim takımı modelleri ile yatak odanızda tarzınıza göre dilerseniz sade, yalın bir atmosfer dilerseniz romantik veya enerjik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bu yenilik sayesinde tek nevresim takımı ile yatak odanızda farklı renk ve desenlerle dekorasyon kombinleri oluşturabilirsiniz. Doğanın rengini ve enerjisini yatak odalarınıza getirecek; güzel rüyalarınıza eşlik edecek, yumuşacık nevresim takımı tasarımlarını en uygun fiyatlarla https://www.yatasbedding.com.tr/ adresinde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir