Özel tasarım bahçe şöminesi

Dış mekan tasarımlarında bahçe şömineleri tamamlayıcı bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle geceleri bahçenize ayrı bir hava katacak özel tasarım bahçe şöminesi modelleri, mutlaka sizin de bahçenizde yer almalı. Peki nasıl bir şömine almalı, bu konuda sizlere güzel fikirler vereceğine inandığım özel tasarım şömine modellerini bu yazımda bulacaksınız!

İtalyan tarzı şömine

dış mekan şöminesi

İtalyan tarzı bahçe şöminesinin başında ailenizle ve sevdiklerinizle hoş dakikalar geçirebilirsiniz, ateşin yere yakın yandığı, odun çıtırtılarıyla gecenin aydınlandığı sıcak dakikalar sizleri bekliyor. Sac kaplama dış çeperi özel taş ve mermerlerle süslenmiş bu şömine emin olun komşularınızı kıskandıracak.

Bu şöminenin başında Gün batımı bir başka

bahçe şöminesi modelleri

Denize karşı iki kişilik bahçe koltuğunda şöminenin başında kiminle olmak isterdiniz? En romantik dakikaların kaçınılmaz olduğu bu romantik konsepti elbette ortada yanan bir şömine tamamlayabilir. Gün batımının verdiği turuncu rengi gece boyu devam ettirecek şöminenizin başında keyifli dakikalar sizin olabilir.

Kış bahçenizi ısıtın

kış bahçesi şöminesi

Soğuk kış günlerinde bahçesinden ayrılamayanlar için çok özel bir tasarımla devam ediyoruz. Hem şömine hem de orta masa olarak kullanabileceğiniz böyle bir tasarımla kış bahçenizde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ateşin başında dışarıda kar yağıyorken kahve yudumlamak insanın içini ısıtırdı eminim.

Metal tasarım bahçe şöminesi sizi başka diyarlara götürecek

bahçe şömisesi

Havai adalarından bir esinti, ateşin başında anlatılan ejderha hikayeleri, bir bu şömineler…Gecenizin ne kadar renklenebileceğini resmi gördükten sonra tahmin edebilirsiniz. Bu şöminenin başında insan kendini hayal ettiği mekanlarda bulacak. Metal tasarım bu şömineler üstelik diğer modellere nazaran daha uygun fiyata sahip olabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir