Kış Dekorasyonu Önerileri Nelerdir?

Sıcak yaz günlerinin yerini soğuk, rüzgar, kar ve yağmura bırakması ile kendini gösteren kış mevsimi sadece gardırobumuzda değil dekorasyonumuzda da yenilikler yaratıyor. Kış mevsiminin o soğuk havasını evimizde yapacağımız sıcak dokunuşlar ile dağıtmak oldukça zevkli ve aslında kolaydır. Kış dekorasyonu önerileri ile bunu herkes evinde yapabilir.

kış dekorasyonu önerileri

Kış mevsimine girerken evimizde ilk yaptığımız değişiklik öncelikle yazlık kilimleri veya ince halıları kaldırıp kışlık halıları sermek olurken şömineli evlerde ise şömine önüne serilen bir post halı ile dağ evi havasını yaşamak mümkündür.

kış dekorasyon fikirleri

Oturma odalarınız ve salonlarınız kışın en çok vakit geçirdiğiniz yerler olurken kış dekorasyonu önerileri ile oldukça hareketli bir tarza bürünebilir. Soğuk kış günlerinde hemen elinizin altında bir el örgüsü battaniye veya koltuk şalı olmasını isteyebilirsiniz. El örgüsü battaniye türleri ile kışlık koltuk şalı modellerini mutlaka salon ve oturma odalarınıza taşıamalısınız. Hem rustik bir tarz yakalarken hem de evinizin daha sıcak bir görüntü sunmasını sağlayabilirsiniz. Kış dekorasyonu önerileri arasında ayrıca kışın soğuk havasını dağıtan aksesuarlar da bulunmaktadır. Ağaç kabuğundan mumluklar, tarçınlı mumlar veya çam kozalaklı dekoratif objeler ile bu aksesuarları salonunuzda, mutfağınızda ve odanızda kısacası evin her köşesinde bulundurarak içinizi ısıtan kış dekorasyonu önerileri ile kendinizi daha enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz.

kış temalı ev dekorasyonu

kış ev dekorasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir