Yemek Sektöründe Pratik ve Ekonomik Bir Çözüm: Aş Dünyası

Her geçen yıl gelişim gösteren toplu yemek sektörü, küçük ölçekli şirketlerden büyük kapasiteli şirketlere, nişan, düğün gibi organizasyonlardan havayolu firmalarına varana birçok alanda tercih edilmektedir. Yemek şirketlerinin bu kadar tercih sebebi olması firmalara pratik ve ekonomik çözümler sunarak yemek & ikram alanında ihtiyaçlara kesin çözümler sunmasından kaynaklanmaktadır. Alanında uzman bir ekip ile müşterilerinizin ya da konuklarınızın ihtiyaç ve beklentilerini tam manasıyla karşılamak istiyorsanız çözüm ortağınız Aş Dünyası olmalıdır.

Düğün Organizasyonunuz İçin Nasıl Bir Menü Hayal Ediyorsunuz?

Aş Dünyası’nın en güzel yanı hiç kuşkusuz hayal ettiğiniz menüyü size tam anlamıyla aktarmalarıdır. Sizin için belki de hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan düğün programınızda her şeyin kusursuz görünmesi önemlidir. Bu özel günde konuklarınızı iyi ağırlamanız ve onlara hem hijyenik hem de lezzetli yiyecekler sunmanız düğününüzde hoş vakitler geçirmelerini sağlayacaktır. İyi bir yemek şirketi ile anlaşarak istediğiniz menüyü onlara aktarabilir ve işinde uzman aşçılar ile ortaya mükemmel yemekler çıkarabilirsiniz. Aş Dünyası’nın sağladığı catering hizmeti hem sizin için daha ekonomik hem de risksiz bir çözüm olacaktır.

Büyük Ölçekli Şirketlerin Tercihi; Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Yerinde üretim yemek hizmeti kavramı size yabancı geliyor olabilir ancak son yıllarda özellikle 200’den fazla personel istihdamı sağlayan şirketler tarafından çok fazla tercih edilen bir hizmet türüdür. Yerinde üretim ile firmalar, catering şirketleri ile anlaşarak kendi çalışma sahası içinde ya da uygun gördüğü bir alanda gerekli koşulları ve altyapıyı sağlayarak; personelinin yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Bu hizmetin en güzel yanlarından biri; hizmeti satın alan firmanın mutfaktaki eksikliklerin tedariği ya da mutfak personeli ile ilgili konularla ilgilenmemesidir. Firmalar bu sayede hem uzman olmadığı bir konuyla ilgilenmek zorunda kalmıyorlar hem de vakitlerini kendi iş programları için harcıyorlar.

Catering Şirketlerinin Bilinmeyen Bir Yönü

Toplu yemek hizmeti veren firmaların kafeterya işletme hizmeti verdiğini biliyor muydunuz? Çalışanlarınızın molalarını daha keyifli hale getirerek onlara keyifle oturup lezzetli atıştırmalıklar yiyebileceği mekanlar oluşturmak isterseniz kafeterya işletme hizmeti sağlayan Aş Dünyası ile anlaşabilirsiniz. Unutmamalısınız ki; çalışanlarınızın motivasyonu işinizdeki verimliliği arttıracak önemli bir detaydır.

Kaynak; http://www.asdunyasi.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir