Pleksi Korkuluk Sistemlerinde Doğru Tercih

pleksi korkuluk

Benzersiz tasarımlara sahip olan pleksi malzemeler, şeffaf ve yarı saydam özellikleri ile birçok alanda dekorasyon amaçlı tercih edilir. Işığı geçirgen özelliği bulunan ürünler, en düşük maliyetler aydınlatma imkanı sağlamaktadır. 90 C sıcaklığa getirilmesi ile beraber yumuşayan ürün kalıp ile şekillendirilir, en çok tercih edilen model ile pleksi merdiven korkuluklarıdır. Yüksek dayanıklılık ve mevsimlerden etkilenmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, cam malzemeler göre daha hafif ve ekonomiktir.

Şık tasarımlara sahip olan ürünler ; Otel, Eğlence merkezleri, ev ve işyeri için önerebileceğimiz en güzel ürünlerdir. Pleksi baba ve pleksi dikme malzemelerinin birleşiminden oluşan pleksi korkuluk ürünleri konusunda birçok referansa sahip olan firmanın modellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Çağdaş Metal Dekorasyon bünyesinde yer alan ürünlerde kalite ve güvenliği en üst planda tutarak iyi bir hizmet sunmayı garanti eder. Uygulanacak alanda kullanılacak adete göre değişiklik göstere dikme ve baba ürünleri, tercih edilecek modele göre fiyatlandırılmaktadır.

Renkli ve Renksiz seçenekleri bulunan pleksi malzemelerin görünümü cama benzemesine rağmen, içerisinde plastik malzeme yer almaktadır. Kenarları keskin olmayan bu ürün, cama göre daha kullanışlıdır. Solma ve kırılma gibi durumlar bu ürünlerde asla olmaz.

Darbelere karşı dayanıklı olan pleksi malzemeler 75 C üstü sıcaklıklara karşı dayanıklı değildir. Müşteri memnuniyeti odaklı verdiğimiz hizmetlerde, uygun ödeme seçenekleri ve sektörün yeniliklerini yakından takip eden bir ekibe sahibiz.

İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin 81 ilinde yer alan şubelerimiz ile pleksi merdiven korkuluk konusunda hızlı ve ürünleri yerinde inceleme seçenekleri ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Sektörde 1988 yılından beri faaliyetlerini sürdüren, çeşitli ürün seçenekleri ile en başarılı pleksi korkuluk modellerini incelemenizi olanak sağlayan, farklı internet sitelerimiz ile mail ve benzeri iletişim formaları ile fiyat ve teknik özellikler konusunda merak ettiğiniz ayrıntıları rahat bir şekilde öğrenebileceğiniz bir alt yapıya sahibiz.

Ürünlerin Özellikleri ve Modelleri Hakkında Kaynak Site : https://pleksimerdivenkorkuluk.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir