Perde Modelleri 2018

Hayatımızın hemen hemen her şeyinde olduğu gibi pencerelerimizin süsü olan perdelerimizin de bir sezonu var. Nasıl ki kıyafetlerimizin modasının gelip geçtiği zamanlar var, evimizin iç dekorasyonunda da bir moda var. Bu modaya ayak uydurmak isteyenler için 2018 yılında ne tür perdelerin moda olduğu ile ilgili bir yazı hazırladık..

Perde modelleri 2018 sezonunda daha çok renkli ve biraz daha otantik modeller dikkatleri üzerlerine çekmekte. Otantiği biraz açacak olursak eğer perde kenarlarından minik minik süs toplarının sarkmış olduğu modelleri örnek verebiliriz. Bu minik topçuklar bir yandan renkli olan modelleri tercih edenlere uyum sağlarken diğer yandan da sade renklere bir hareket getirmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Bu yıl önceki yıllara oranla dantellere daha çok veda ettiğimiz bir yıl. 2018 yılında artık modern bir görüntü yakalamak isteyenler, yılların eskittiği dantel detaylarını raflara kaldırıyor. Dantel detayları da yerlerini ya düz renklere ya da fazla sayıda uyumlu renklere bırakıyor.

Renk olarak vazgeçilmezler arasında olan beyaz ve krem renklerinin yanına bir de bebek mavisi rengini ekliyoruz. Böylesine yumuşak tonlardaki perdelerinizi dilerseniz koyu tonlar ile birleştirerek renk şöleni de yapabilirsiniz. Bu renk şöleni ile ev dekorasyonunuza bir canlılık getirmiş olursunuz.

Toparlayacak olursak eğer açık koyu renk bütünlüğü, minik toplar ve dantel yerine daha sadeliğe yönelme bu yılın gözdeleri. Zevkinize en uygun olan perdeyi bulmanız dileğiyle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir