Beşikli Ranza Modelleri

Çocuk ve genç odası için yaygın olarak tercih edilen beşikli ranza modelleri hem bebek doğduğunda hem de büyümeye başladığı dönemde kullanılabilir. Bunun yanı sıra iki çocuklu aileler için de beşikli ranzalar oldukça uygundur. Beşik kısmında bebek yatarken ranza kısmında büyük kardeş rahatlıkla vakit geçirebilir.

beşikli ranza modelleri

Modellerin büyük çoğunluğunda eşyaların koyulabilmesi amacıyla çekmeceler yer almaktadır. Üstelik bazı modellerde mobilyanın alt kısmından yavru yatak çıkmakta ve ranza daha da fonksiyonel hale gelmektedir.

Beşikli Ranzalar

Beşikli ranza modellerinde beşiğin sol ya da sağ kısmında yatağa çıkmak için merdiven kısmı mevcuttur. Daha estetik ve kullanışlı olabilmesi adına bazı modellerde merdivenler çekmecelerden meydana gelmektedir. Genellikle modellerin büyük çoğunluğu bir metre ile iki metre ölçülerinde olurken özel ebatlarda beşikli ranza yaptırmak da mümkündür.

Beşikli ranza modellerinde ön kapak renkleri ile gövde renkleri birbirinden farklı olarak tercih edilebilir. Böylece daha canlı ve cıvıl cıvıl bir dekorasyon ortaya çıkmaktadır. Çocuk odaları için rahatlığın yanı sıra görsellik de önem taşımaktadır.

beşikli ranza

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir