Ahşap Sandalye Modelleri

Ahşap sandalyeler üst kısmı deri ya da kumaş kaplı olan ve ahşap bir iskelet üzerine oturtulmuş bulunan sandalye modelleridir. Bu model sandalyeler kullanıldıkları ortama şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle restaurant, bar ve cafe gibi mekanların dekorasyonunda sandalye tercihi ahşap sandalye modellerinden yana olmaktadır.

Ahşap sandalye modelleri kendi içerisinde kollu ve kolsuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kollu ahşap sandalyeler genellikle koltuk görünümündedir. Kolsuz ahşap sandalyeler ise daha düz bir yapıya sahiptir ve kollu modellere göre daha az yer kaplar. Modellerin oturma kısmı sadece ahşaptan olabileceği gibi bazı modellerde sırt kısmında minder de bulunur. Bu model ahşap sandalyeler daha rahat olmaktadır.

Ahşap sandalye fiyatları modellere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Örneğin düz deri kaplamalı ahşap ayaklı ahşap sandalye fiyatları genellikle yüz liradan başlamaktadır. Sandalyenin tasarımı ve modeli değiştikçe buna bağlı olarak fiyatlar da artmaktadır. Aynı zamanda sandalyenin kollu ve kolsuz olması da fiyatları etkilemektedir.

Ahşap Beyaz Sandalye

Ahşap Desenli Sandalye

Vitale Gelso Kırmızı Sandalye

Vitale Junan Ahşap Sandalye

Vitale Maya Turuncu Sandalye

Vitale Modern Kırmızı Sandalye

Vitale Tobi Antrasit Sandalye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir