Ev Dekorasyonu Fikirleri

Hayalimizdeki evin iç tasarımının nasıl olması gerektiğine dair her birimizin fikirleri vardır. Bazılarımızın hayali sadece havuza sahip bir ev, bazılarının son derece modern bir ev ve kimilerinin ise son derece doğal ögelerle bütünleşmiş huzurlu, sakin bir ev…

Dikkat! DekorOne ekibi olarak, sizler için çeşitli ev, bahçe, ofis gibi her türlü mekanınız için dekor önerilerinde bulunuyoruz. Bu işi yaparken araştırmalardan ve profesyonellerin tüyolarından faydalanıyoruz. Ama dekorOne da gezinti yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir şey var! DekorOne tasarım fikirleri gözünüze o kadar çok hitap edecek ki, mevcut mekanlarınızdan memnuniyetsizlik duyabilirsiniz!

Son derece şık iç mekanlara sahip, çağdaş mobilyalarla ve krem, beyaz gibi açık renklerle dekore edilmiş Salon Dekorasyonu da ev dekorasyonunuzun havasını oldukça değiştirecek! Ancak unutulmaması gereken bir şey daha var ki, o da tasarımın sadece estetikle ilgili olmadığıdır. Aslında ev tasarım ve dekorasyonu yaparken kişinin kendi zevkinin estetikle bağdaşmış hali kullanılmalı.

Ev Dekorasyonu

Evlerinizi daha ucuza, etkili güncellemeler ve bilinçli fikirlerle dekore edin! Evinizdeki her bir odaya yeniden tasarladığınız DIY (kendin yap ürünleri) dekorasyon projeleriyle rengarenk, özgün ve yepyeni bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu modern fikir son zamanlarda birçok insan tarafından kullanılmaya başladı. Bu fikirler, ev dekorunuzu güçlendirirken aynı zamanda pahalı zevklerden vazgeçerek, uygun bütçeli ev dekoru yapmanızı sağlayacak.

Bu size ait orijinal ev tasarım fikirleri, sandalyelerden tablolara ve çeşitli dekor ürünlerine kadar uzanıyor. Yapmanız gereken tek şey evinizde kullanmadığınız ürünlerden ihtiyacınız olan o nesneleri nasıl oluşturabileceğinizi düşünmek.

Ayrıca ev dekorunuzu yaparken çeşitli modern ve ilginç Ev Dekorasyonu fikirleri de evinizin özgün ve modern görüntüsünü destekleyecek. Bu fikirler arasından en beğendiklerimiz;

Hamak
Sanıldığının aksine sadece bahçe dekorunda değil, ev dekorunda da oldukça güzel bir öneridir.

3d eşyalar
Günümüzde 3 boyutlu eşyalar duvar kağıtlarından, fayanslara, zeminlere, tavanlara ve tablolara kadar uzanıyor. Geriye ise sadece milyonlarca 3d resimlerin arasından seçim yapmak kalıyor.

Kaydıraklı Merdiven
Evleriniz tek katlı değilse ve çocuklarınız varsa bu uygun fiyatlı modern önerimizi uygulamanızı şiddetler tavsiye ediyoruz. Bu sayede güzel görünümden kazanırken aynı zamanda çocuklarınızın da ilgisini çekebileceksiniz.

Bilardo Masalı Yemek Masaları
Bilardo oynamayı seviyorsanız ve eviniz bilardo masası almak için yeterli büyüklükte değilse tam da aradığınız masa bilardo masalı yemek masalarıdır. Yerden tasarruf sağlarken aynı zamanda eğlenebilirsiniz!

Salıncaklı Yemek Masası
Hem çocuklarınızı mutlu eden hem de sizlerin rahatını sağlayacak bir diğer fikir daha…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir