Dekoratif Objeler

Dekoratif objeler ile evinizi süsleyip daha iç açıcı mekanlar oluşturmaya hazırsanız başlayalım. Herkes daha güzel bir evim olsun ister, en azından bizler öle düşünüyoruz, bunun için mağzalarda veya eticarret sitelerinde gördüğümüz Dekoratif objeleri satın alırız, peki neye göre?

Bazen Dekoratif objeler konusunda aşırıya kaçmak evimizi boğar, daha güzel yapalım derken evimiz bir bakmışız ki japon pazarına dönmüş:d bunun için Dekoratif objeler ile süsleme yaparken aşırıya kaçmamak ve kaliteli objeler seçmek önemlidir. Dekoratif objelerin öncelikle eşyalarımız ile uyum içerisinde olmasına dikkat edelim, aşırıya kaçmayalım, neyi seviyorsak onu alalım ve renk uyumuna özen gösterelim.

Dekoratif objeler alırken dikkat etmemiz gereken bir düğer nokta ise klasik tarzmı modern tarz mı??? Buna dikkat edelim, modern tarzda dekore edilmiş evlere aşırı klasik oblejeler yakışmayacak hatta sırıtacaktır, son moda müzik sisteminin üzerine ahşap oyma 15. yy çin heykelcikleri koyanlar var siz bunu yapmayın tarza uygun dekorasyona özen gösterin. Şimdi resimlerde dekoratif objelere ve evdeki yerleşimlerine göz atalım:

Dekoratif objeler yatak odası için dekoratif objeler masa üstü süsleri yemek maması objeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir