Sınırları zorlayan UltraLUX havuzlu villa tasarımı

Bu villayı ilk gördüğümde tasarımcısının alnından öpmek istedim desem yeridir, bu nasıl bir şey ya…

Giriş cümlem biraz abartılı olsa da gerçekten de kim böyle bir eve sahip olmak istemez ki, modern villa kelimesi benim için yetersiz kalıyor, ultra lüx dedik ama her parçası ayrı düşünülmüş. Şuanda Türkçe’min de sınırlarını zorladığımın farkındayım ama bu nasıl bir uyumdur arkadaş.

Tasarımın ışıklandırmada ne derecede etkili olduğunu, yamuk detayların dahi ne kadar ustalıkla kullanıldığını, renk cümbüşünün doruklara ulaştığı sıra dışının da dışında bir tasarım gerçekten.

Neyse lafı uzatmıcam hemen bu sıra dışı tasarıma sahip modern havuzlu ve lüx villamızın resimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

havuzlu modern villa tasarımları havuzlu villa tasarımları lüx villa tasarımları modern villa tasarımları özel villa tasarımları sıra dışı villa tasarımları süper lüx villa tasarımları villa tasarımları modern tazda villa tasarımları yabancı tasarımlar villa tasarımları yeni nesil villa tasarımları villa

Şu an ne düşündüğünüzü duyar gibiyim bu evde ne parti verilir be…….!!!

Bu evi tasarlayan kişinin psikolojisini düşünüyorum da tam bir müzik aşığı olduğunu söyleyebilirim, parti müzik dans, coşku, hepsi bu tasarıma fütürsüzce yansıtılmış. Ve bu evi bana göre çok özel kılan 2 şey var, birincisi renklerdeki canlılık 2. si ise ışıklandırmanın mimariye neler kata bileceği…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir