Beyaz tonlarda muhteşem ev dekorasyonu örnekleri

Beyaz tonlarda ev dekorasyonu yapmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz; beyaz krem ve grinin muhteşem birleşimlerinden oluşan iç dekorasyon örneğimizde içinizi açacak yaşam alanları sizleri bekliyor.

Beyaz bence her eve yakışır, beyazın ve tonlarının insanı dinlendiren, ruhunu aydınlatan, hatta gençleştiren bir özelliği var. Zaten renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisi bilim adamlarınca çoktan kanıtlandı, O zaman beyaz doğru bir seçim, bence hiç düşünmeyin evinizi beyaz tonlarda korkmadan dekore edin.

Beyaz renk göz alır, çabuk kirlenir derler bunlar boş laf efenim, beyaz ve tonları her zaman trend renklerdir ve modası hiç bir zaman geçmez. Ayrıca beyazın bir diğer avantajı ise ahşap tonlarla mükemmel uyumluluk göstermesi. Bu noktada hem klasik çizgileri hem de modern mimariyi beyazla birlikte kullanmak çok kolay. Şimdi beyaz renk tonlarda dekore edilmiş örneklerimize resimlerden göz atalım;

beyaz renk mutfak örnekleri

beyaz renk mutfak örnekleri

Mutfakta beyaz kullanmak biraz fazladan temizlik ve bakım gerektirse de mutfaklara beyaz renk çok yakışıyor, hanımlarda beylerde böylesi bir mutfaktan çıkmak istemeyecek.

beyaz renk oturma odası

beyaz renk oturma odası

Beyaz yeşil ve ahşap tonların mükemmel bir birleşimini bu dekorasyon örneğimizde görüyoruz. İnsan bu oda da akşama kadar tv keyfi yapabilir.

beyaz renk salon

beyaz renk salon

Ahşap panel beyz yer döşemeleri ve krem tonlarda yemek masası veya bar mükemmel bir uyum gösteriyor, misafirlerinizi böylesi bir mekanda ağırlamak isteyeceksiniz.

beyaz salon örnekleri

beyaz salon örnekleri

Beyaz gri ve ahşabın mükemmel uyumunu bir kez daha gözler önüne getirmek istedim, benim favorim bu yerleşim. Ya sizin ki?

beyaz tonlarda odalar

beyaz tonlarda odalar

gri tonlarda oturma odası

gri tonlarda oturma odası

krem tonlarda oturma odası

krem tonlarda oturma odası

modern dekorasyon örnekleri

modern dekorasyon

siyah ve beyaz dekorasyon örnekleri

siyah ve beyaz dekorasyon örnekleri

Artık evinizi yenilemeniz için bir neden daha var, beyaz ahşap ve gri tonların mükemmel uyumu, gördüğünüz üzere insanın bir an önce tadilat çalışmalarına başlayası geliyor. Peki sizce??? Fikirlerinizi yorum olarak paylaşmayı unutmayın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir