Banyo Dolapları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanışlı ve estetik bir banyoya sahip olmak için banyo dolapları önemli bir detaydır. Bu dolaplar hem banyoya hoş bir görüntü kazandırırken hem de ortalıkta bulunan fazla eşyaların toparlanmasına yardımcı olmaktadır.

Banyo dolabı seçerken pek çok insan fiyat ya da şıklığı ön planda tutarken bundan daha önemli bir konu vardır o da dolapların neme ve suya karşı dayanıklı olmasıdır. Buna dikkat edildiğinde banyo dolabını uzun süre sağlam şekilde kullanmak mümkün hale gelir.

Banyoda mekandan tasarruf etmek için aynalı bir dolap tercih edilebilir. Duvara ekstra asılan ayna fazladan yer işgal ettiği için aynalı banyo dolabı daha kullanışlı olur.

Banyo Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyo dolaplarının renkleri fayans ve duvar renkleri ile uyumlu olmalıdır. Eğer ferah bir banyo isteniyorsa açık renkler tercih edilmelidir. Koyu renkler tercih edildiğinde ise mutlaka aksesuar ve halı tercihinde açık renk tonlarına gidilmelidir.

Dolapların çekmeceli olmasına ve modern tasarımda yapılmasına dikkat edilmelidir. Duvarlar yerine lavabo çevresine koyulan banyo dolaplarını daha fonksiyoneldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir