Banyo Dekorasyon Fikirleri

Evin en çok kullanılan alanlarından biri banyodur. Sabah güne uyandığınızda, akşam uykuya dalmadan önce ve gün içinde sıkça kullandığınız banyonuzu, doğru dokunuşlarla rahatlatıcı bir hale getirmeniz mümkün. Böylece banyoda geçireceğiniz vakit hem dinlendirici hem de eğlenceli bir hal alabilir. Ayrıca banyo duvarlarında kullanacağınız boyanın rengi bile, bu alanın derinliğini ve havasını değiştirecektir. Etkili banyo dekorasyon fikirleri sayesinde, hem sizin hem de sevdiklerinizin çıkmak istemeyeceği bir banyoya hazır olun!

banyo dekorasyon fikirleri

Banyo Dekorasyonunda Tüm Ayrıntılar Önemlidir!

Sadece el ve yüz temizliği için kullanmaktan ibaret olmayan banyo, yorucu bir günün sonunda dinlenme ihtiyacınızı karşılayacağınız sıcak bir duşunda mekanıdır. Evinizin özel alanlarından biri olan bu bölümü, sevdiklerinizin de büyüleneceği bir hale getirmek o kadar zor bir iş değil.

banyo dekorasyon

Dekorasyona banyo duvarlarında kullanacağınız renk tonlarını seçerek işe başlamanızı öneririz. Hem içinizi açacak hem de dinlenmenizi sağlayacak renk tonlarına karar vermeniz için, size birkaç tüyo vermek istiyoruz. Bebek mavisi, eflatun, mor gibi renkler insanların dinlenmesini sağlayan renklerdir. Ayrıca sıcacık tonları sayesinde, kendinizi iyi hissetmenizi de sağlayacaktır. Ancak çoğunlukla beyaz olan banyo duvarlarının renginde değişikliğe gitmekten tedirgin oluyorsanız, duvarlardan bir tanesini beyaza boyayarak farklı bir hava yaratmanız mümkün.

banyo aksesuar

Dekor için seçeceğiniz objelerin başında, banyo takımları gelmektedir. Havalı bir banyo tercih ediyorsanız hasırdan hazırlanmış banyo takımı satın alabilirsiniz. Ayrıca banyonuzun birkaç köşesine büyük mumlar yerleştirerek, egzotik bir alan yaratmanız mümkün. Bunun yanı sıra lavabonuzun çevresini modern ahşaplarla müsait hale getirerek, hoşunuza giden aksesuarlarla doldurabilirsiniz. Unutmayın, banyoda boş alanları temizlik ürünleriyle doldurmak, sadece göz yorgunluğuna neden olur. Bu alanları doğru objelerle doldurarak, çok farklı bir banyo elde edebilirsiniz.

banyo dekor

banyo dekorasyon örnekleri

banyo dekorasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir