Yapay Şömine Modelleri

Bulundukları her eve şıklık katan yapay şömine modelleri, çok farklı şekil ve renklerde olabilmektedirler. Özellikle salonlara yerleştirildikleri zaman ideal birer dekorasyon ürünü haline gelen yapay şömineler, her keseye uygun fiyatlarla kolaylıkla temin edilebilmektedirler.

Her sene değişen ve güncellenen yapay şömine piyasasında seçim yapmanın git gide zorlaştığı günümüzde, evlerinde yapay şömine modellerini tercih etmek isteyenlere ise belli başlı bazı yapay şömine modelleri önerilebilmektedir.

3D Elektrikli Şömine Modelleri

Son yıllarda evlerde en çok tercih edilen yapay şömine çeşitlerinden birisi olan 3D elektrikli şömine modelleri, adeta gerçeği arındıran görüntüleri ile salonlar için ideal bir seçim olabilirler.

Köşeli Yapay Şömine Modelleri

Evlerin salonlarına ya da yatak odalarına yerleştirilebilecek olan köşeli yapay şömine modelleri hem yerden tasarruf sağlanmasına hem de çok şık bir köşe dekorasyonu elde edilebilmesine olanak verebilirler.

Duvar İçi Yapay Şömine Modelleri

Duvarların iç kısmına monte edilerek kullanılabilecek bu elektrikli yapay şömine modelleri, duvarlar için muazzam bir dekorasyon ürünü haline gelebilirler.

TV Altı Yapay Şömine Modelleri

Televizyon ünitelerinin altına yerleştirilebilen bu şömine modelleri, özel malzemelerden üretildikleri için hiçbir şekilde cihazlara zarar vermemekte ve çok başarılı bir TV ünitesi dekoru haline gelmektedirler.

Doğal Görünümlü Yapay Şömine Modelleri

Devasa ve doğal bir görüntüsü bulunan taşların dizilmesi ile meydana getirilen yapay şömine modelleri, gerçek alevlere sahip olmamalarına rağmen her ev için kusursuz bir dekorasyon ürünü olarak nitelendirilebilirler.

Bir Yorum

  1. Doğal görünümlü tv altı yapay şömine fiyatları ve ebatlarıyla alakalı bilgi almak istiyorum. Modeller, fiyatları ve ebatları hakkında bilgi almak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir