TRUKID BEBEK ÜRÜNLERİ

Çocuklarımız bizim için çok değerlidir. Bu sebeple de çocuk ve bebeklerin cilt bakımlarını yaparken oldukça hassas olmalıyız. Çünkü bebeklerin cildi ergen, yetişkin ve yaşlılarda görüldüğü gibi farklı görevler üstlenmektedir. Yani bebeklerin cildi çok ince ve de hassastır. Çok yönlü çalışmakta olan fonksiyonları halen gelişmemiştir. Bu sebeple de bebeklerin ciltleri daha çok korunmalı ve gerekli bakım sağlanmalıdır. Özellikle de dikkat edeceğimiz şey yeni doğan bebeklerin o dönemlerinde ki temizlik ve hijyenine gösterilen özendir. Sizlere verilebilecek en önemli tavsiye günün ilk saatlerinde bebeğinizin yüzüne ince bir nemlendirici sürmeniz olacaktır. Çünkü bu sürülen nemlendirici sayesinde gece terleyen bir bebeğin yüzünden teri uzaklaştırmış olacaktır. Birde bebeğiniz gün boyu emekler, yürür ve koşar. Bu da cildin de yani ellerinde ve yüzünde oluşan kir birikintileri demektir. Yapacağınız şey bu kirin bebeğinizi gece yatırmadan önce yüzünden temizlenmesidir. Tabi ki tuvalet sonrasında ve de yemekten önce ki dönemlerde ellerini yıkaması gerektiğini öğrenmede ki en büyük ve en güzel örnek siz olacaksınız. Bu konuda iyi bir örnek olursanız eğer gün boyunca çocuğun ellerinde biriken kirler yemek yolu ile çocuğunuzun vücuduna girmemiş olacaktır. Bebeğinizin ve çocuğunuzun vücut temizliği için haftada iki kere banyo yapması oldukça yeterlidir. Bu banyo sırasında da kullanılan temizlik ürünlerinin çocuğunuz için özel olarak hazırlanmış olmasına ve onun hassas cildini koruyacak olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu ürünler doğal içerikli olmalı, içerisinde kesinlikle kimyasal maddeler barındırmamalıdır. Vücudunu temizlediğiniz sünger bile oldukça önemlidir. Bu süngerler çok kısa sürede nem ve mikrop üretebilmektedir. Bu yüzden bu ürünleri de dikkatlice kullanmalısınız. Kullanmadan önce güzelce yıkamalı, kullandıktan sonra da yine aynı özenle kurutmalısınız. Çocuğunuzun banyo anı olduğu gibi banyodan sonrası da önemlidir. Cildin kurumaması için kesinlikle yine çocuğunuzun cildine göre olan nemlendiriciler kullanmanız gerektiğini unutmayınız.

Çocuğunuz için cilt bakımı ürünün seçmekte oldukça önemlidir. Çocuğunuzun cildine göre özel olarak geliştirilmiş formüllü ürünleri tercih etmeyi unutmamalısınız. Seçiminizi yaparken kozmetiklerin içerisinde ki maddelere ve parfümlere dikkat etmelisiniz. Çünkü bebeklerin cildi hassastır ve katkı maddeleri olan ürünler bebeğinizin cildinde daha da hassasiyet yaratacaktır. Bu sebeple de tamamen doğal olan ürünleri tercih etmelisiniz. Bu ürünlerin doğal olup olmadığını en iyi olarak ambalaj üzerinde ki yazılardan anlayabilirsiniz. Bir de çocuklarınız için hazırlanan ürünlerin son kullanma tarihlerine de dikkat etmeniz de yarar vardır.

Trukid, altı çocuğu bulunmakta olan anne Jennifes Adams Bunkers tarafından geliştirilmiştir. Trukid bebek ürünleri kesinlikle doğal içeriklidir. Yumuşak kıvamı bulunan çocuk banyo ürünlerinin güvenilir bir markasıdır. Altı çocuğu olan anne Jennifer, günlük hayatını koşuşturma halinde yaşamaktadır. Bu sebeple de çocuklarının bakımına yeterince vakit ayıramamaktadır. Ama yine de piyasa da satılan sağlıksız ürünleri alıp kullanmak yerine çocukların kendilerine has hassas ciltleri için doğal ürünlere bir ihtiyaç duyulduğunu fark etmektedir. Bu düşünce ile anne Jennifer 5 yıl süren bir çalışma yapar. Bu yoğun çabası sayesinde de sadece doğal ve organik malzemeler kullanarak oldukça etkili ve de güvenilir ürünler ortaya çıkarmıştır. Trukid bebek ürünleri tamamen organik içeriği bulunan ürünlerdir. Çocuklarınızın da hoşuna gidecek şekilde ambalajı son derece eğlenceli ve rengârenk olacak şekilde tasarlanmıştır. Çocuklarınızın yumuşacık cildine bir ömür sağlıklı bir cilt bakımı ihtiyaç alışkanlığı kazandıracak bir üründür. Trukid bebek ürünleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bebekler için olan saç ve vücut şampuanları, güneş kremleri ve vücut temizleyicileri bulunmaktadır.

https://www.dermoeczanem.com/trukid

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir