En Güzel Teraryum Örnekleri

Özellikle balkon süslemede kullanılan teraryum, oldukça farklı çeşitleri bulunabilen küçük bir bahçe niteliğinde. Ev dekorasyonuyla uğraşmayı seven hanımları ve bitki bakımına meraklı kişileri ortak noktada buluşturan teraryum, çok farklı malzemelerle yapılabiliyor. Doğal olarak ortaya görsel bir sanat harikası çıkıyor. Bizim tespit ettiğimiz en güzel teraryum örnekleri görüntülerini birlikte inceleyelim:

Bu teraryum rengarenk bitkilerle süslenmiş. Eskiden balık beslediğiniz akvaryumunuzu antibakteriyel sabunla hijyenleyebilir  ve böyle sevimli bir teraryuma çevirebilirsiniz.

Hello Kitty ile dekore edilmiş bu teraryum, kız çocuklarının çok hoşuna gidecek. Yanlış görmediniz, içindeki büyük bitki, bahçelerimizde mutlaka bulunan semiz otundan başkası değil. Bu mini mantarlar da teraryuma çok yakışıyor. Bu yapay mantarları çiçekçilerden bulabilirsiniz.

Cam çaydanlığınızdan sıkıldınızsa, içine kaktüs ve sukulent ekerek bu şekilde şık bir teraryum oluşturabilirsiniz.

Daha önce bu kadar sevimli bir bal kabağı görmemiştiniz değil mi? Üstelik bu bal kabağının içi tam bir renk cümbüşü…

En güzel teraryum örnekleri yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Teraryum seçimi konusunda daha pek çok örnek verilebilir. Evlerinizde teraryuma yer açın, yaz kış yeşilliğin keyfini çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir