Strath Tablet

Vücudun bağışıklık sisteminin güçlü olması çok önemlidir. Vücudu hastalıklara karşı koruyan bağışıklık sistemi, virüs ve bakteri gibi tümör hücrelerini de tanıyarak yok etmektedir. Bu nedenle bağışıklık sisteminin desteklenmesi ve güçlendirilmesi gerekmektedir.

Hastalıklara karşı direnç kazandıran bağışıklık sistemi, grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkları da önlemektedir. Tekrarlayan kronik hastalıklar, bağışıklık sisteminin zayıfladığı dönemlerde görülmektedir. Zayıf olan bağışıklık sistemi enfeksiyon oluşumuna neden olmaktadır. Enfeksiyon ise bağışıklık sisteminin daha fazla hasar almasına neden olur. Bu da zamanla vücut direncini azaltır.

Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için A, E, C, B gibi vitaminlerin, demir içeren besinlerin, çinko ve selenyum içerikli takviyelerin alınması gerekmektedir. Son dönemlerde özellikle Strath tablet bu anlamda kullanılmaya başlanmıştır. Peki, Strath tablet nedir? Ne için kullanılır?

Strath Tablet Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Bitkisel içerikli takviye edici gıda olarak kullanılan Strath tablet, içerdiği vitaminler ile bağışıklık sistemini güçlendirmek amacı ile kullanılmaktadır. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının izni ile ithal edilen ürün İsviçre’de üretilmektedir.

Bitkisel etkili bağışıklık güçlendirici bir takviye olan Strath tablet % 89 oranında Plazmolize bitkisel maya içermektedir. Bunun diğer adı Saccharomyces cerevisiae’dir. % 11 oranında da doğal bağlayıcı maddelerden olan selüloz, elma petkini, mısır nişastası ve silisilik asit içeren Strath tablet son derece etkilidir.

Strath tablet, 100 gram başına 42,7 oranında protein, 28,1 oranında karbonhidrat, 4,3 gram oranında yağ ve 1363 kj enerji yani 326 kcal içermektedir. Şimdiye kadar gözlemlenen herhangi bir yan etkisi bulunmayan Strath tabletin moleküle karşı aşırı hassasiyeti olan kişiler için doktor tavsiyesi ile kullanılması önerilmektedir.

Strath Tabletin Kullanım Şekli

Doktor ya da eczacılar tarafından önerilmedikçe, günlük olarak 2 kere yemeklerden önce sıvı alınması önerilir. Tablet olarak günde 2 tane önerilirken, şurup olarak kullanılan Strath şurubun günlük olarak 2 – 3 defa 1 ölçek olarak alınır. Çocuklarda bu dozların yarısı kullanılmalıdır.

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde Strath tabletin doktor bilgisi dâhilinde kullanılması önerilmektedir. Serin ve kuru ortamlarda saklanması gereken Strath tabletin çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması önerilir.

https://www.dermoeczanem.com/strath-100-tablet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir