Otomatik Kepenk Avantajları ve Firma Seçimi

Garajınıza, iş yerinize, deponuza uzaktan kumanda ile çalışan bir otomatik kepenk yaptırma niyetindeyseniz doğru yoldasınız demektir. Günümüz teknolojisinde artık bu gibi sistemlerin gelişmesiyle türlü kolaylıklar sağlanmaktadır. Örneğin iş yerinizin önünde el ile kaldırdığınız demirlikler eski sistem olup kullanışlılıkta geride kalmıştır. İçerinin gözükmesi ayrı bir dert, uğraşması ayrı bir derttir. Bu yüzden hem kolaylık sağlaması bakımından hem güvenlik bakımından son zamanlarda tüm iş yerlerinin tercih ettiği kepenk sistemlerini siz de tercih edebilirsiniz. Fakat buradaki nokta yaptıracağınız işin kalitesi ile fiyatı orantılı bir şekilde değişmektedir.

Gerek servis ve montaj hizmeti, gerek malzeme kalitesi fiyatı etkilemektedir. Bazı firmalar daha az kalınlıkta ve düşük kalitede malzeme kullanırken bazı firmalar yüksek kalite ve kalın profiller tercih ederek fiyat teklifinde bulunmaktadır. Çünkü bu işin daha sonra uğraştırıcı tarafıda var. Firma garaj kapısı, otomatik kapı vb. işleri ne kadar sağlam ve kaliteli yaparsa o derece az servis masrafı harcar. Bazılarına ise yaptırdıktan sonra ulaşamayabilirsiniz bile.

Bu yüzden Tekirdağ ve Trakya çevresinde işin ehli olan bir firma tanıtacağım. Yaklaşık 10 yıldır bu iş ile meşgul olan Tekirdağ Nice Trakya Otomatik Kepenk hem kaliteli bir malzeme seçeneği sunuyor hem de servis ihtiyacınızı anında karşılayarak daha sonra karşılaşacağınız sorunlarda sizi yalnız bırakmıyor. Firmanın vermiş olduğu başlıca hizmetlere gelirsek, Tekirdağ otomatik kepenk, garaj kapısı, otomatik kapı, fotoselli kapı (mağazalarda otomatik açılan market kapılarını düşünebilirsiniz) gibi açılır kapı ve kepenk hizmetleri veriyor. Tecrübeli bir ekip ile çalışan firma, sunduğu garantili hizmet ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor.

Eğer iş yerinize, garajınıza, otopark girişinize otomatik bir bariyer ve kepenk sistemi kuracaksanız, fiyat alırken mutlaka malzeme kalitesini ve garanti sürecinde sıkıntı yaşamayacağınız firmayı seçin ki mağdur olmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir