Evinize Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır?

Her birimiz evlerimizin güzel görünmesini isteriz. Bu yüzden çeşitli dekoratif bir şeye yaramayan aletler alır dururuz. Duvarlarımızın boyalı ve temiz olmasına özen gösteririz. İçinde yaşadığımız evin güzel görünmesi bizim için önemlidir ne de olsa aslan yattığı yerden belli olur diye bir atasözümüz var. Bazılarımız ise duvarları boyamak yerine duvar kağıdını tercih ederler. Duvar kağıdı nasıl yapıştırılır yazımın devamında bunu okuyacaksınız.

evinize duvar kağıdı nasıl yapıştırılır

Duvar kağıdı aldığınızda odanın ve duvarın durumuna göre tercih yapmalısınız öncelikle. Banyo ve tuvalet gibi odalarınızın duvar kağıtlarını nemi kaldırabilecek ve sabunla kolaylıkla silinebilecek türden duvar kağıtlarından seçmelisiniz. Eğer ki duvar kağıdını yapıştıracağınız duvarda daha önceden bir duvar kağıdı yapıştırılmışsa bu duvar kağıdını mutlaka sökmeniz gerekmektedir. İşe başlayacağınız duvarın boyunu ölçün önce ve kesme payı bırakmayı unutmayın. Kesme payı beş altı santim olabilir.

Bütün kağıtları aynı anda kesmeyin önce kestiğiniz parçayı yapıştırın ve daha sonra diğer parçayı kesin böylelikle hata payını en aza indirmiş olacaksınız.

Duvar Kağıdı Modelleri 2019

2019 duvar kağıdı modelleri

duvar kağıdı modelleri 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir