En Güzel Havaların Tadını Pikelerinizle Birlikte Çıkarın

Bahar aylarının ve sıcak havaların gelmesiyle birlikte tekrar ortaya çıkan pike takımları rahat bir mevsim geçirmenizi sağlar. İdeal ağırlığı ve hava geçirgenliği yüksek kumaşları sayesinde konforlu ve ferah bir kullanım sunar. Yumuşacık dokuya sahip olan pikeler cildinizi tahriş etmez bu sayede gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İhtiyacınız ve beklentiniz doğrultusunda farklı seçenekler sunan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Pike takımları yastık kılıfı, çarşafı ve pikesiyle beraber uyum sağlayan en modern tasarımlara sahiptir. %100 pamuktan üretilen tek kişilik pike ve çift kişilik pike çeşitleri rahat kullanımlarıyla dikkat çeker.

Şıklığın kapılarını açan sade çarşaflar, dantelli pike modelleri ile birleşerek en zarif konseptleri ortaya çıkarır. Ayrıntıya önem veren biriyseniz ve yatak odasında farklı bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız bu modeller tam size göre. Küçük bir dokunuşla büyük fark yaratan düz pikeler beyazın büyüleyici güzelliğine eşlik eden canlı renklerle birlikte modernliği yakalamanıza yardımcı olur. Yatak odanızda bütünlüğü yakalamak için Madame Coco pike takımları veya çift kişilik pike setlerinden seçim yapabilirsiniz.

Ayağınızı Pikenize Göre Uzatın

Pikelerin tasarımları ve ebatları farklılık gösterir. Yatağının boyutuna ve yorganına göre değişik gösteren boyutları doğru pikeyi bulmanız için ipucu verir. 150*220 ölçülerine sahip tek kişilik pike modelleri bu ölçülerdeki yataklar için uygundur. Televizyon izlerken, balkon keyfi yaparken ya da kitap okurken bu parçaları kullanabilirsiniz. Çift kişilik pike modelleri ise 200*220 ölçülerine sahiptir. Modeline göre jumbo da denilen büyük boy seçenekleri bulunur. Her iki takımda da 50*70 ölçülerinde iki adet yastık kılıfı yer alır. Her mevsim kullanabileceğiniz pikeleri, yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Bu amaçla kullanmayı düşünüyorsanız yatağının ölçüsünden daha büyük olan ebatları tercih etmelisiniz.

Aradığınız Huzurlu Konsepti Tamamlayın

Odanın havasını değiştiren pike takımları 3D baskıları sayesinde odanızın görünümünü farklı bir boyuta taşıyor. Şerit detaylı, desenli gibi alternatifler sunan pikeler her tarza hitap ediyor. Pike seçiminde dikkat etmen gereken ilk şey ölçüleridir. Büyük ya da küçük ölçülerdeki yatağına uymayan modeller rahatsız olmana ve verim alamamana neden olur. Mobilyaların renklerine ya da duvarların rengine göre istediğiniz pike takımını seçebilir, dilerseniz kontrast renklerle odanın görünümüne farklı bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Tek olarak alacağınız pikelerde, evde bulunan çarşafınıza ve yastık kılıfınıza uygun olan ürünü bulabilir bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Madame Coco pike takımları için sayfayı ziyaret edin: https://www.madamecoco.com/pike/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir