Dekoratif Duvar Rafı Modelleri

Dekoratif duvar rafı modelleri, evinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz hesaplı ve şık tasarımlar içeriyor. Küçük evlerin dekore edilmesi için çok kullanışlı olan bu raflar, son zamanların dekorasyon trendlerinden. Her mobilya tarzıyla uyumlu ve her zevke uygun dekoratif raf seçeneğine ulaşmak mümkün. Dilerseniz dekoratif duvar rafı modelleri konusunda birkaç örnek verelim:

Bu ağaç şeklindeki duvar rafı, dekoratif duvar rafı modelleri içinde en çok tercih edilenlerden. Bilhassa kitaplık olarak kullanılan bu model, kağıdın ham maddesi olan ağaç ile kitabı biraraya getirdiği için kitapseverler için heyecan verici.

Birbiriyle simetrik şekilde yerleştirilmiş bu duvar rafları ise, mobilyayla uyumlu renklerde kullanıldığında şık bir görüntü verecektir.

Geometrik şekillerden oluşan dekoratif duvar rafı modelleri ise, modern tarzdaki mobilyalarla uyum sağlıyor. Üstelik küçük alanlarda farklı şekillerde biraraya getirerek kullanmak mümkün…

Peki internette her gün sık sık kullandığımız ‘tık’ işaretiyle dekore edilmiş bu modele bir ‘tık’ vermeye ne dersiniz?

Dekoratif duvar rafı modelleri için internette pekçok örnek bulmak mümkün… Bu rafları odalarınızda ve antrenizde kullanacaksanız kitap, çiçek, hoşunuza giden objeler veya sevdiklerinizin fotoğrafları ile süsleyebilirsiniz. Mutfakta sevdiğiniz bardaklar, kupalar ve her türlü göze hoş gelen mutfak malzemesi ile süslenebilir. Banyoda ise sabun, şampuan gibi temizlik maddeleriyle bile hoş bir görüntü elde edilebilir.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir