Egepen Ankara

egepen
Ankara, gerek nüfus gerekse yüzölçümü olarak büyük bir şehir. Şehrin büyük olmasının yaşayan kişilere artısı olduğu kadar eksisi de bulunmaktadır. Örneğin yüzlerce hatta binlerce PVC firmasından hangisinin kaliteli hangisinin de merdiven altı olduğunu bilmek gereklidir. Bu sektörde hizmet alan kişiler çok iyi bilirler ki ciddi anlamda kalite ve kurumsallık ister. Montaj sonrası oluşabilecek arızalarda firma taktığı malın arkasında durabilmelidir. Yıllardır Ankara Çankaya’da hizmet veren ve vermeye devam eden Egepen Ankara Yıldız Mühendislik, en uygun fiyat garantisi ve kredi kartına 12 ay taksit imkânının yanı sıra ürünlere garanti de vermektedir. Dünyaca ünlü Belçikalı şirket Egepen Deceuninck firmasının Ankara yetkili servisidir.

Ankara Sineklik

Şehir ve mekân fark etmeksizin yaz aylarında herkesin çok iyi bildiği sinekler, tam bir baş belası olabiliyor. Rahatsızlık vermesinin yanı sıra büyük bir virüs taşıyıcısı da olan sinekler, korunması ve dikkat edilmesi canlılardan bir tanesidir. Sineklerden korunmak için çeşitli ilaçlar olsa da en kolay yöntem sineklik kullanmaktır. Egepen Ankara sayesinde sineklerden kurtuluyor, dekoratif sineklik modelleri ile evinize ayrı bir hava katıyorsunuz. Örneğin sürme sineklik ile açıp kapatmaya gerek kalmıyor. Sadece bir hareket ile sinekliği hareket ettirebilirsiniz. En çok tercih edilen sineklik modellerinden bir tanesi de stor sinekliktir. Stor perde gibi yukarıdan aşağı özel bir mekanizma ile kullanabilirsiniz.

Ankara PVC Pencere

Binaların en önemli malzemelerinden biri de pencerelerdir. Pencerelerin kaliteli olması sadece kullanım kolaylığı değil ferah bir yaşam da sunar. Eski zamanlarda kullanılan PVC pencereler, içeride boğuk ve basık bir hava bırakıyordu. Ancak günümüzde Egepen Ankara kalitesinde kullanılan PVC pencereler kesinlikle bir koku bırakmaz. Aksine özel sistemleri sayesinde pencere kapalıyken bile hava sirkülasyonu yaparak içerinin havasını tazeler. Ses yalıtımı olmasa bile birinci sınıf malzemeden üretildiğinden dolayı ufakta olsa ses yalıtımı sunar. Egepen Çankaya, sadece PVC pencere değil PVC ve alüminyum alanına dair her ürünün satış ve montajını gerçekleştirmektedir. En uygun fiyat garantisi için tek adres Egepen Yıldız Mühendisliktir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir