Ahşap Eskitme Mobilyalar

Geçmişe özlem duyan kişilerin tercih ettikleri mobilya dekorasyonunun başında, nostaljik bir görünüme sahip eskitme tarzı mobilyalardır. Bu tarz mobilyalara Vintege ve Country sitili olarak adlandırılmaktadır ve bu mobilyalara sahip olmak düşünüldüğünden daha kolaydır.

Nostalji bir havaya hakim olan eskitme tarzı mobilyalardan hoşlanıyorsanız, bu mobilyaları hazırda sahip olduğunuz mobilyalardan da elde edebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken tek şey elinize zımpara kağıdı almak ve mobilyalarınıza nostaljik bir görünüm kazandırmak. Üstelik ikinci el mağazalarında almış olduğunuz mobilyaları zımpara kağıdı yardımıyla eskitebilir, hatta bu sayede çok daha uygun bir fiyata eskitme tarzı mobilyalar elde etmiş olursunuz.

Eğer ahşap eskitme mobilyaları seviyorsanız ve sadece bu tarzın yansıttığı nostaljik havası olan bir oda oluşturmak istiyorsanız, alacağınız ikinci el eşyalara eskitme tarzı katarak mükemmel bir odaya sahip olabilirsiniz. Konuklarınızı ağırlayabileceğiniz bu oda  isterseniz güzel bir yemek odası, ya da dikkat çekici bir oturma odasına çevirebilirsiniz.

Genellikle kadınların yeniliklere açık yapısı ile hayatın her alanında olduğu gibi ev dekorasyonu da bu yeniliklerden payını alıyor. Mobilya mağazalarına yüksek miktar para vermek yerine cüzi bir tutar karşılığında ahşap eskitme mobilyaları sahip olarak evinize nostaljik bir hava yaratabilirsiniz. Mum tekniği ile eskitme, antik eskitme ve alkol ile eskitme yöntemleriyle mobilyalarınızı yepyeni bir görünüme kavuştura bilirsiniz.

Fakat bu tarz işlemler için daha profesyonel bir yardım almanızı öneririz. Çünkü uzun süre kullanıp sıkıldığınız mobilyalarınızı yeni ve estetik bir görünüme kavuşturmak isterken estetik ve şıklıktan uzak bir şeye dönüştüre bilirsiniz. Uzun süredir kullanıp, sıkıldığınız bu mobilyalarınızı firmamız bünyesindeki atölyelerimizde, bu konuda daha profesyonel olan ekibimiz ile sizi bu uzun ve meşakkatli işlemlerden kurtararak mobilyalarınızın hayal ettiğiniz o nostaljik görünüme sahip olmasını sağlıyoruz. Ayrıca mobilyalarınızı sergileyeceğiniz mekanın duvar ve zemin dekorasyonuna uyum sağlayacak zengin renk çeşidimiz ile hayal ettiğiniz sıcak ve zarif hale getiriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir