Mobesko’dan Dünyaları Alın!

Yeni mi evleniyorsunuz, yoksa evinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Çözüm o kadar basit ki özellikle alışveriş yaparken bir oradan bir buradan alışveriş yapmayı sevmeyenler için tek bir çatı altında A’dan Z’ye her şeyi bulabileceğiniz bir alan olan MOBESKO’dan dilediğiniz ürünü alıp çıkabilirsiniz. Üstelik gerek otoparkı, gerek restoranı, gerekse çocuk alanı yerleri ile ailelerin gönüllerinde taht kuran MOBESKO’da; salon, oturma odası, yatak odası, genç odası takımlarını, bahçe mobilyalarını, aksesuarları ve evinize dair ne tür bir tür bir dekorasyon yapmak isterseniz uygun fiyata dilediğiniz tarzda bulabilirsiniz.

mobesko.com.tr’den de diğer tüm aklınızdaki sorulara yanıt bulabilir, ürünlerimiz hakkında derin bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Kocaeli ’ye yolunuz düşmese de özellikle ev alışverişleriniz için kesinlikle gidebileceğiniz harika bir yer. Ev aksesuarından mobilyaya, bahçe mobilyasından dekorasyon ürünlerine kadar birçok ürün skalasını bulabileceğiniz Mobesko’ya davetlisiniz.

Bahçe Mobilyaları ile Yazı Evinizde Yaşayın!

Çarpıcı renklerin ve özgün çizgilerin formları ile şekillenen 2018 bahçe mobilyaları, bahçelerinize karakter kazandıracak, trend olan mobilyalarınızla yazı bahçenizde yaşatacak. Mobesko’dan bahçenizi adeta yaşanabilir bir alana çevirebilir, ev dekorasyonu ve bahçe dekorasyonu adına birçok ürünle hayallerinize adım atabilirsiniz.

Bahçenizi, dilediğiniz stil sahibi mobilyalarla harika bir dizayn ile çerçevelendirin, göreceksiniz ki bahçeniz adeta yaz rüzgarını evinizin içine kadar yaşatacak. Unutulmaması gereken bir nokta var, o da bahçe mobilyalarının tümünün koruyucu bir kılıfla korunması gerektiği bilgisi… Bu bilgiyi uygulamanız halinde uzun yıllar sevdiğiniz bahçe mobilyalarınızla birlikte yaşayabilir, kaliteli kumaş ile ömürlerini bir nebze daha uzatabilirsiniz.

Bahçe mobilyalarını, tarzınız doğrultusunda satın almanızın ardından açık veya kapalı bahçenizde uzun yıllar kullanılabilir olması için, mutlaka kumaş ve kullanım seçim özelliklerini dikkate almanız gerekir. Bahçenizde dört mevsim yaşamak isterseniz Mobesko’nun eşsiz dünyasına davetlisiniz.

Ayna Ayna Söyle Bana

Dekorasyon keyfinde sınır olmaması, sanırım bizleri daha da çılgınlığa zorluyor. Bazen en uyumsuz dekorlar bile bizi mutlu ettiyse, yaşam alanlarımıza giriveriyor.

Dekorasyonda ucu bucağı olmayan, tasarım mucidi aynalar, yaşam alanlarımızı öylesine büyülüyü kılıyor ki, her duvara her alana ayrı ayrı yakışan birçok aynayı hayatlarımıza alabiliyoruz. Adeta bulunduğumuz yerin atmosferini değiştiren, derinlik katma özelliğinin yansıra tasarım ve farklı oluşuyla da dekorasyonu zarif ve etkileyici bir şekilde öne çıkaran aynalarla mekân içerisinde doğru ışıkla birlikte stile güç verir.

Evinizin, ofisinizin tarzı her ne olursa olsun Retro tarzdan klasiğe, avangarttan rüstiğe kadar birçok detayda, aynalarla ilgili dekorasyon dünyasında derya deniz birçok aynaya ulaşabilme şansımız vardır. Dekorasyonla ilgili birçok ürüne de Türkiye’nin en büyük mobilya AVM ’si Mobesko’dan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için mobesko.com.tr‘ye tıklayabilir, aklınızda evinizi dekor edebileceğiniz birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Konfor ve İşlevsellik Ahengi

Modern tasarımları günümüz teknolojisiyle fonksiyonel bir yaklaşımla ele alan Mobesko’nun 92 mağazası gerek ürünleriyle gerek hizmet kalitesiyle göz dolduruyor.

Modernizm kültürünü mobilyalara yansıtan MOBESKO mağazaları, zarif dokunuşlarla ve keskin detaylarla tasarımlarını zenginleştiriyor. Sofistike tarzı da kullanıcı ile buluşturan mobilyanın mucitleri; konforu, işlevselliği, zarafeti de harmanlayarak sunduğu vakit, özel formları ile herkesi büyülüyor. Zengin tasarım dokunuşları ile dekorasyona can verildiğinde rahatlığın da ön plana alınmasıyla konfor ve işlevsellik kavramını sonuna kadar evinizin, ofisinizin en güzel yerinde yaşatabilirsiniz.

Mobesko’nun 92 mağazasında evinizi A’dan Z’ye yenileyebileceğiniz tüm ürünlerle dekorasyonunuza, hayatınıza anlam katabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir