Rustik Perde

Evlerine zengin görünüm katmak, renklilik kazandırmak ve dışarıdan gelen kişileri de etkilemek açısından perde seçimi son derece önemlidir. Perdeler kendi arasında çok fazla çeşide ayrılır. Halkalı perde olarak da adlandırılan Rustik perde evlerde daha çok köy havasının oluşturulması amacıyla kullanılmaktadır. Koyu ya da açık kahverengi gibi çeşitli renklerdeki sayı, krom ya da ahşap rengindeki pirinçlerden meydana gelen boru biçimindeki asma çubuğa takılan perde çeşitleridir. Evlerdeki diğer aksesuarlar ile birlikte bir kombin yapmak istediğinizde rustik perdeyi tercih etmeniz çok daha yararlı olacaktır.

Loca Dizayn olarak uzun yıllardır yaşam alanlarınızın modern görünümü için kaliteli hizmetler vermekte ve bu anlamda da başarılı işler peşinde de koşmaktayız. Mobilya ve ev tekstili konusunda alanında uzman biçimde hizmet eden firmamız kapsamında çeşitli rustik perde modellerine de ulaşabilirsiniz.

Çok fazla ürün çeşitliliğine sahip olması ile ev dekorasyonlarında, mobilya ve perdelerinde en çok tercih edilmekte olan firmalar arasında yer almaktayız. Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetine de fazlasıyla önem vermekte olan firmamızda evinize uygun başta rustik perde olmak üzere tüm perde çeşitlerini bulabilir ve evlerinize yeni görünümler de kazandırabilirsiniz.

Evlerdeki ferahlığı dışarı yansıtan ve içinizin de açılmasına sebep olan perdelerin doğru bir biçimde seçilmesi de bir o kadar önemlidir. Duvar boyası ve zemine göre uyumlu olarak tercih edilmesi gereken perdelerin evlerde özel bir konumu da vardır.

Sizler de bulunduğunuz alandaki modern görünümü artırmak ve o huzuru da yakalamak adına evinizi aydınlatacak olan perdeleri firmamızdan talep edebilir ve isteklerinizi de belirtebilirsiniz.

Kaynak: http://www.locadizayn.com.tr/tr/perde/rustik-perde.html

rustik perde

rustik perde modoko

rustik perde loca

rustik perde locadizayn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir