RayKonsept ten Muhteşem Genç Odaları

Bir yandan gündelik hayatın stresli oluşu diğer yandan da teknolojinin sürekli gelişmesi ve ulaşılır olması ev ya da ofislerimizde konforlu ve kaliteli olan eşyalara yöneltiyor bizi. Madem bu kadar çalışıyor ve yoruluyoruz, haklı olarak da en güzele en kullanışlıya sahip olmak istiyoruz. Sonuç olarak da bu gün hepimiz şık ve konforlu yaşam alanları istiyoruz.

Tam da bu ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak RayKonsept modern tasarım ve yeni teknolojiyi yakından takip ederek şık, kaliteli ve fonksiyonel tasarımlar üretmeye devam ediyor. Raylı dolaptan giyinme odasına, kitaplıktan genç odası na ve kişiye özel mimari seçeneklerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü ofis ve ev mimari dekorasyon ürünleri RayKonsept’te hayat buluyor.

Örnek Genç Odası Tasarımı

genc-odasi

Neden RayKonsept?

Şu an için sadece istanbul içinde hizmet veren RayKonsept, yaptığı her tasarımıda müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterilerini en mutlu şekilde istediklerini kavuşmasını sağlıyor. Siparişin ilk adımından son aşamasına kadar, her aşamada müşteri ile fikir alışverişinde bulunarak sipariş sonrası kötü sürprizlerle karşılaşasını önlüyor. Ortaya çıkan kaliteli ve şık ürünlerle ofis ve evlere yeni bir çizgi katıyor.

Raylı dolap denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan RayKonsept, kişiye özel tasarımlar yaparak kendi tarzını ortaya koymak isteyenlere de hitap etmektedir. Bir yandan birbirinden değişik ve kullanışlı örnek model tasarımları diğer yandan kendi tasarımlarını hayata geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği firmalardan birisidir.

RayKonsept sadece ticaret yapmak için üretim yapmaz, aynı zamanda da sağlamlık, kalite ve ürünlerde kullandığı insan sağlığına dost malzemelerle insana verdiği değeri ortaya koyar.

Yaşam alanlarındaki konfor ve kalitenin hem iş verimliliğini artırdığı hem de evdeki huzur ve mutluluğa katkı sağladığı hepimizin malumudur. İşte bu yüzden her bir ürününe azami ölçüde değer veren RayKonsept, işte verimlilik ev de mutluluk parolasıyla üretim yapmaktadır.

giyinme-odasi-2

RayKonsept ile Mutluluğu Yakalayın

Siz istersiniz, istediğinizden daha da güzelini RayKonsept üretir. Ortaya çıkmış binlerce ürünün tamamında, hiç değişmeyen ilkeleri sayesinde müşteri memnuniyetiyle siparişlerini teslim eder. Üretimden aşamasından montaj aşamasına varıncaya kadar, siparişin tüm aşamalarında A kalite hizmet ilkesini benimseyen RayKonsept, “sorunsuz ve kaliteli iş” parolasıyla çalışır ve hem işine hem de müşterisine duyduğu saygıyı her defasında ortaya çıkarır.

Kısacası; alelade hizmet değil, “en iyi” hizmeti almak istiyorsanız sizin de tercihiniz RayKonsept olmalı.

Daha detaylı bilgi için http://www.raykonsept.com/ adresini ziyaret ederek RayKonsepti yakından inceleyebilirsiniz.

RayKonsept, mobilyanızın gülen yüzü…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir