Mağaza Tasarımı Hizmeti

Mağaza tasarımının müşterileri alışveriş yaparken evlerindeki gibi rahat hissettirebilmek, gözlerini yormayacak bir dekorasyon ile müşteri memnuniyetini sağlayabilmek gibi etkileri olduğu için mağaza sahiplerinin bu sorunları yaşamasını istemeyen PointExpo yılladır mağaza tasarımı hizmetini de sizlere sunmaktadır.

Mağaza Tasarımı Nasıl Yapılıyor?

Mağaza sahiplerinin en çok cevabını öğrenmek istediği soruların başında yer alan mağaza tasarımı nasıl yapılıyor sorusunun cevabı PointExpo’da! Öncelikle yapılacak tasarımlar için teklif aldıktan sonra mağaza sahibi değiştirmek ve yeniden tasarlanmasını istediği yerlere karar vermelidir. Söz konusu olan tasarımı değişecek alanın nasıl bir tasarım yapılması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar gözlemlemek üzere gönderilen mağaza showroom tasarım hizmeti veren firma ekipleri değişmesi gereken bölgeleri tespit eder.

Müşterilerin dikkatini en çok çekecek şekilde yapılacak olan düzenlemeler yaklaşık olarak 3-7 gün arası bir süreç sonunda ortaya çıkar. Ortaya çıkan mağaza tasarımı showroom’la birlikte son bir kez genel dekorasyonu da göz önüne alarak yapılandırılır. Mağazadaki ürünlerle tasarımda kullanılacak olan bütün görsel detaylar ve ekipmanların uyumuna dikkat edilerek son olarak da ışık ve ses uyumları kontrolü yapılır ve bütün işlemlerin sonucunda müşteriler vitrinlere baktığı zaman bütün teşhir ürünleri görebilecek hale getirilir.

Mağaza Tasarımları Ekonominizi Nasıl Etkileyecek?

Yıllardır bu işin içinde olan PointExpo mağaza tasarımının müşterilerin ilgisini çekmek konusunda ne kadar yer aldığını bildiği için müşterilerinize memnun kalacakları ve herkese bahsedecekleri özgün tasarımlarla sizlerin yanınızda olmak istiyorlar. Hemen arayın, PointExpo’nun sizlere sunum olduğu ayrıcalıklardan yararlanmaktan geri kalmayın!

Hizmetlerimiz

  1. Kongre Merkezi Tasarımı
  2. Mağaza Tasarımı
  3. Sahne Tasarımı

Bizi arayın: +90 850 733 67 55

Bize email atın: info@point-expo.com

Adres: Atakent Mahallesi, 241. Sokak No:7, A Blok Daire:2 Terrace Tema 34307 Küçükçekmece/İstanbul

SPONSOR-REKLAM İÇERİĞİDİR.

Detaylar için : https://point-expo.com/hizmetlerimiz/magaza-tasarimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir