Evleriniz İçin Şık ve Modern Sürgülü Cam Kapı

Bugüne kadar birçok alternatif kapı ürünleri evlerimizde yer aldı. Birçok farklı model olsa da genel olarak aynı mantıkta işleyen ürünlerdi bunlar.

Şimdi karşımızda son zamanların en ideal geçiş alanı çözümlerinden sürgülü cam kapılar var. Bu modellerin en büyük avantajlarından biri yer kaplamamaları. Günümüz yapılarındaki en büyük sorunu ortadan kaldıran sürgülü cam kapı sistemleri, size hem estetiği hem verimliliği sunuyor.

Dar holler, mutfaklarda buzdolabına çarpan kapılar, küçük banyolarda tamamen yeri öldüren bu standart modelleri aklınızdan atma zamanı. Duvara paralel çalışan bu sürme sistemler, hayal gücünüze bağlı onlarca modeli de uygulanmasına olanak sağlıyor.

üstten asklı olarak çalışıyorlar ve sağda, solda, altta herhangi bir aparat görmüyorsunuz. Buda şık görünümü beraberinde getiriyor. Tek parmağınızla iterek açabilirken, güvenlik olarakta oldukça başarılı olduklarını söylemekte fayda var. Kapı her iki tarafa da hareket ettirildiğinde stoper sistemi vasıtasıyla otomatik duruyor.

Buda yerinde çıkma olayını ortadan kaldırıyor. Ayrıca camlar temper işlemi gördüğünden kırılma mukavemeti çok yüksek. Kolay kolay kırılmıyor diyebiliriz. Hadi olduda kırıldığında cam daha yere düşmeden tuzla buz olmakta. Buda güvenlik açısından herhangi bir sorun teşkil etmediği anlamına gelmektedir.

Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kullanılan aksesuar ve yürütme aparatları. Buralarda fiyatları aşağıya çekmek adına oldukça farklı seçenekler piyasada bulunuyor. Evinizde ailenizle kullanacağınız bir ürün olduğu için kaliteden ödün vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Öenerebileceğimiz firmaların başında sürgülü cam kapı web sitesine sahip firma var. Uygulamaları, referansları, modelleri ve kalitesi oldukça iyi. Kullandığı tüm aksesuarlar paslanmaz ve kalite standartlarının üstünde. Patentli, belgeli ürünler.
Ayrıca ekipman ve montaj kalitesi de memnun müşterilerinden görülebiliyor.

Sürgülü cam kapı modelleri arasında renkli reflekte camlar, yüzlerce farklı kumlama (camın üzerine işlenmiş) model, istediğiniz resim veya manzara baskılar yapılabilmektedir. Ayrıca çift kanat sağa ve sola açılır sürgülü cam kapılar, sağda ve solda sabit ortası kayar sürme kapılar gibi farklı geniş alanlar için çözümlerde mevcut olduğunu unutmayın.

Modelleri ve sistem detaylarını inceleyebileceğiniz site adresi aşağıda kaynakta verilmiştir. Keyifli günler dileriz.

Kaynak: Senkron Yapı Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir