Ev Dekorasyonunuza Renk Katacak Kanvas Tablolar

Ev dekorasyonunuzu sıradanlıktan çıkartmak için evde minik düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Kimileri için önemsiz gibi görünse de aslında dekorasyondaki renklilikler ruh halini bile etkilemektedir. Hiç çiçek, tablo, aksesuar olmayan evlerin enerjisi elbette olumsuzdur. Evinizi bunaltıcı bir görüntüden çıkartmak isterseniz; çok ufak noktalara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Dekorasyonunuzu Aksesuarlarla Renklendirin

Ev dekorasyonunuzun genel havasına uygun tercih edilmiş aksesuarlar renklilik konusunda önemli bir noktadır. Raflara, masa üstüne, duvarlara yerleştirilmiş renkli aksesuarlar evin havasını değiştirir. Renkli tercihler yaparken ev dekorasyonunuzda hâkim olan renklerle uyuma çok dikkat etmelisiniz. Aksi halde ferah ve renkli bir ev dekorasyonu yapmak isterken göz yorucu bir manzarayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Saatler, biblolar, çerçeveler, ışıklı dekorlar yeterli olacaktır.

Kanvas Tablolarla Duvarları Renklendirin

Kanvas tablolardaki çeşitlilik son dönemde fazlasıyla artmış durumda. Yağlı boya görünümlü tablolar, parçalı kanvas tablolar pek çok evin duvarını süslüyor. Ev dekorasyonunuzda kullanacağınız tabloları kişisel hale getirmeniz de mümkün. Fotoğraflı kanvas tablolar için Dekoreyon.com sitesine girip sipariş verebilirsiniz. Siteye tablo yaptırmak istediğiniz fotoğrafı hızlıca yükledikten sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Fotoğraflı kanvas tablonuz çok kısa bir süre sonra duvarınızda yerini alacaktır. Dekoreyon’dan kargo bedava fırsatını kaçırmadan siz de kanvas tablo siparişinizi verebilirsiniz. Duvarlarınızı süsleyecek tablolarınızın ödemelerini kredi kartına 12 taksitle yapabilirsiniz.

Rengarenk Yastıklar ve Battaniyeler

Battaniyeler her ne kadar kış ayına özel gibi görünse de dekorasyonun bir köşesine iliştirilebilirler. Koltukların üzerine atılmış renkli battaniyeler, dekorasyonunuza uygun renkli yastıklar evinizi fazlasıyla renklendirecektir. Son zamanların modası olan kirpikli yastıkları da dekor olarak kullanabilirsiniz. Yastıkları ve battaniyeleri düzgünce dizmek yerine gelişi güzel yerleştirmeniz durumunda dağınık bir görünüm olacağını düşünmeyin. Aksine rastgele yerleştirmek daha şık bir görünüme yardımcı olacaktır.

Canlı ve Yapay Çiçekler

Evde renk vermek için çiçekler olmazsa olmazlardandır. Yapay çiçeklerle sabit bir dekor hazırlayabilirsiniz. Yapay çiçeklerin kullanıldığı kapı kolu halkaları, perde halatları da ev dekorasyonunuza renk katacak. Yapay çiçeklerin yanında sürekli değiştireceğiniz canlı çiçekleri vazolara koyup eve yerleştirebilirsiniz. Süsleme çiçeklerin yanında yetiştirdiğiniz çiçekler de evinizi süsleyip renklendirebilir. Çiçek beslemek evin enerjisini yükseltmekle kalmayacak; sizlere de iyi gelecektir.

Kitaplar ve Kitaplıklar

Kitaplar elbette sadece dekor olarak kalmamalı ama kitapların olmadığı bir ev düşünülemez. Kitaplıklar, kitapların yerleştirildiği orta sehpalar eve renk katacaktır. Dekorasyona renk katmasının yanında her yerde görünen kitaplar kitap okuma alışkanlığının kazanılmasına da yardımcı olabilecektir.

Büyük Mumluklar ve Fenerler

Ferforje mumluklar ve büyük fenerler en şık dekorasyon ürünlerindendir. Soft tonlarda tercih edeceğiniz mumluk ve fenerlerin öylece durmasına izin vermemeli ve kullanmalısınız. Ev dekorunuzun rengine uygun tercih edeceğiniz mumlukların mumlarını kullanabilirsiniz. Kokulu ve rengarenk mumlar hem ev dekoruna hem size iyi gelecektir.

Perdeler ve Halılar

Eve renk katabileceğiniz en geniş kullanım alanına sahip noktada perdeler ve halılar karşınıza çıkacaktır. Duvarlarınıza, mobilyalarınıza uygun olan renkleri değerlendirerek perdelerinize ve halılarınıza karar verebilirsiniz. Halılarda lekeyi kolayca belli ettiğinden tek renk tercih etmekten uzak durmanızda yarar var ama perdeleri dilerseniz tek renk tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir