Balkonlar için Dolap Modelleri

Balkonlu evlerde özellikle iki balkonlu evlerde bir balkonu genellikle kiler olarak veya eşya depolamak için kullanırız. Zaten artık balkon manzaralarımızın birçoğunun birer beton yığını olduğunu düşünürsek, balkonlarımızı eşya depolama alanı olarak kullanmak çok daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Normal olarak kullandığımız balkonlarımızın zaten birçoğunu camekânlar ile kaplamayı tercih ediyoruz. Hal böyle olunca da balkonlarımız küçük birer odaya dönüşüyor. Bu durumda da balkonlarımızı süslemek bize kalıyor.

Özel olarak tasarlanmış olan balkon dolaplarıyla hem tahıllarınızı saklamak ve muhafaza etmek için kullanımı rahat dolaplar yaptırmaktayız. Su, nem ve güneşten etkilenmeyen kaliteli ve farklı modelleriyle modellerle balkonumuzu süsleyebileceğimiz gibi bu dolapları monte etmek için balkonumuza en uygun olanı tercih etmemiz gerekmektedir.

Pvc li, çekmeceli, camlı ve duvara monte edilecek biçimde dekore edebileceğiniz dolaplar, balkonlarınıza farklı bır görünüm kazandıracaktır. Şimdi sizlere balkonlara seçeceğiniz balkon dolapları belirlerken cevap vermeniz gereken bir kaç hayatı soruyu paylaşacağız.

1-Balkonunuzun ebatları nedir?

2- Balkonunuzda cam var mı, varsa nerede başlıyor ve denizlik kısmı yerden ne kadar yükseklikte?

3-Balkonunuzda duvara dayanabilecek yerlerin ebatları nedir?

Bu sorulara cevap verebılecek tercih edeceğiniz ürünlerden birkaçı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir