Carisa Radyatör

Carisa Radyatör

Radyatör üretimi yapan Carisa bütçenize uygun radyatör fiyatları ile sıcak bir ortamı ve estetik bir görüntüyü müşterilerine sunuyor.

Carisa, konut ısıtma sistemlerinde 40 yıllık deneyime sahip yenilikçi ve kendini kanıtlamış ekibi sayesinde kurulmuştur. Carisa’nın ısıtma üniteleri, havlupanları, radyatörleri(petekleri) ve dekoratif aksesuarları, mühendislik ve tasarım ekibinin moda trendleri, iç mimari ve teknolojiyi, tüketiciyle paylaşma hedefi doğrultusunda ortaya çıkmış ürünlerdir. Ürünlerimiz  iç mekan tasarımlarınız ile uyumlu olacak şekilde profesyonel bir şekilde dizayn edilmiştir.

Carisa sayesinde artık  ısıtma her zamankinden  daha kullanışlı hale geldi. Carisa Radyatörleri dünya genelinde çok farklı mimari yapılarda kullanılmakta.Uluslararası ölçekte çok geniş bir mimar ağıyla çalışan Carisa, sadık mimari iş birliktelikleri geliştirerek pek çok büyük projede yer aldı. Carisa üç farklı malzemede; çelik, alüminyum ve paslanmaz çelik olarak geniş bir radyatör ve aksesuar çeşitliliği barındıran, tüm ürünleri bir arada sunan bu kataloğu sunmaktan gurur duyar.
Farklı modeller, ebatlar ve renkler size sonsuz çözümler sunacak!

  • Carisa olarak en iyi malzemeyi seçmekteyiz.
  • Ürünlerimiz sektöründeki en yüksek ve en verimli ısı kapasitelerini sunmaktadır.
  • Carisa doğaya önem verir. Ürünlerimiz yüksek su ve enerji tasarrufu yapmaktadır.
  • Carisa, geniş ürün yelpazesiyle her büyüklükte, her tarzdaki mekânlara uygun ürünlere sahiptir.
  • Carisa, estetik ve fonksiyonel tasarımıyla bir endüstri lideridir
  • Ürünlerimiz montajı kolaydır – yaşama alanınızın her yerine sığacak şekilde üretilmişlerdir.

carisa radyatör

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir